בניית ציפורניים דוגמאות

 

בתחום המניקור רבות השיטות והדוגמאות לבנייה ולעיצוב הציפורניים , ישנם צבעים רבים , גוונים רבים , גוונים זוהרים , גוונים בוהקים , גוונים בצבעי מט , גוונים מחוספסים , גווני אקריל , גווני ג'ל , גוונים בהירים , גוונים כהים , גוונים טבעיים ועוד .

 

בניית ציפורניים בשיטת הדיפ ג'ל – המלצת העורך 

בניית ציפורניים בשיטת הלק הדיפ ג'ל לבסוף נראה יפה יותר מלק הג'ל הרגיל , דיפ ג'ל קל יותר לביצוע על פני טיפול לק ג'ל רגיל , הטיפול מדוייק ומקצועי הרבה יותר , טיפול דיפ ג'ל פותר את כל הבעיות של לק ג'ל  אשר לרוב לא מחזיק באמת שלושה שבועות כמו שמבטיחים , הדיפ ג'ל יורד בקלות רבה כאשר רוצים להסירו מהציפורן , כמובן שאין צורך לגרד את משטח הציפורן הטבעית ובכך לגרום לאיבוד הטבעיות של הציפורן , טיפול הדיפ ג'ל מתאים לכל הלקוחות אשר חפצים בו , אפילו לאלו שלק ג'ל רגיל לא מחזיק להן , זה חידוש ובטח משמח אתכן לראות שיש פתרון לבעיות ארוכות שנים שלא ידעתן איך לפתור , לא צריכים לקנות חומרי עבודה וחומרי גלם חדשים  , חוץ מאבקות צבעוניות אשר מחליפות את הג'ל הצבעוני בלבד .

בניית ציפורניים דוגמאות
בניית ציפורניים דוגמאות

בניית ציפורניים בשיטת האקריג'ל – התוצאות מדהימות הטיפול מהיר מאוד הטיפול החדשני והמקצועי ביותר

 

האקריג'ל הוא חומר גמיש ביותר ,האקריג'ל אינו מתקשה מהר כמו האקריל ,האקריג'ל  מקל על בונת הציפורניים ונוחה יותר מחומרים אחרים רבים , זמן העבודה מתקצר כשהולכים על שיטת האקריג'ל , התוצאות מעולות חזקות וטבעיות , בניגוד לחומרי האקריל הרגילים שמתייבשים במהירות , האקריג'ל מתייבש אך ורק על ידי מנורת uv. העבודה איתו מאוד גמישה בכך שהחומר לא מתקשה לפני שמצליחים לבצע את הצורה והעבודה שרוצים בדיוק , שיוף הציפורניים מתבצע בקלות רבה בהרבה משיטות אחרות ,האקריג'ל מתייבש הייטב על משטל הציפורן ובכך עמידותו גבוהה בהרבה משאר סוגי הטיפול , בכך החומר עמיד לאורך זמן כבר מהרגע הראשון . מראה האקריג'ל לבסוף טבעי ונותן תחושה נפלאה לבנות שאוהבות את המראה הטבעי יותר .

וכמובן שזה לא הסוף

 

רבות השיטות והסברי הטיפולים שיש בתחום המניקור , התחום הוא רחב היקף , מבחינה טכנולוגית הוא אולי בשיאו אפילו , השיפור ביעילות ובהקלת העבודת על בונת הציפורניים הוא שיפור משמעותי מפעם , היום אורך הטיפולים התקצרו משמעותית , הטיפולים מתבצעים בהצלחה גדולה יותר ואין דחיות של הגוף אל חומרי הגלם והצבעים המדהימים שהטכנולוגיות הרבות הביאו עמם . אם עושים אותם נכון ובמקצועיות  כמובן .

 

לסיום 

 

רבות ומגוונות הן השיטות לבניית הציפורניים ורשמתי לכן מה ההמלצה שלי , לק ג'ל היא שיטה מעולה ומרהיבה , אם מבצעים אותה במקצועיות הסיפוק שעל פני הבנות הוא הסיפוק שלי . אפשר להוסיף אבן יפה וקצת נצנצים והציפרון תהיה מושלמת .